Şahin Boya Firmamız!

Şahin Boya 40 yılı aşan tiracet hayatında sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşteri ile paylaşmanın heyacanını duyar. Kurulduğu günden itibaren oto boyası sanayi boyaları ve inşaat boyaları alanında uzman kadroya sahip olan şirketimiz ; tedarikçisi olduğumuz firmalara ve müşterilere doğru hizmet ve uygun fiyat ile hizmet vermekterdir. Satışda başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Şahin Boya Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz; Müşterilerimizin iş yapma tarzını farklılaştırıp işleyişlerine yeni bir açılım getirmek,müşteri odaklı yaklaşımıyla "MÜKEMMEL HİZMET ŞİRKETİ" olmaktır. .

Misyonumuz; Misyonumuz özgün ve farklı hizmet anlayışımızla müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

Kalite Politikamız; Müşterilerimizin boya ve destak malzemeleri alannındaki gereksinim ve beklentilerini tam vaktinde eksiksiz karşılayan,üstün kalitede güvenilir hizmet sunmaktır.


Adres Bilgilerimiz

  • Adres: Mimar Sinan Mah. K.S.S 17. Cd. No: 45 ÇORUM
  • Telefon: (364) 234 86 66
  • Fax: (364) 234 86 65
  • Email: sahinboya1@hotmail.com